Spustili sme portál podpory pre zákazníkov

Pripravili sme pre svojich zákazníkov portál podpory, kde nájdete užitočné informácie súvisiace s našimi produktmi. Na tomto portáli sme pre Vás pripravili niekoľko sekcií, ktoré priebežne dopĺňame a rozširujeme, medzi nimi nájdete zaujímavé informácie v sekciách ako:

Výber správnej čistiacej chémie – máte dilemu, ktorá čistiaca chémia z našej ponuky je pre Vás najvhodnejšia? Odporúčame pozrieť sa priamo do sekcie výber správnej chémie, kde nájdete prehľadné vysvetlenie, ktorý čistiaci prostriedok z našej ponuky bude pre Vás najvhodnejší.

Riešenie technických problémov – Pokiaľ máte technické otázky ohľadom našich produktov, skúste nájsť na ne odpovede v sekcii venovanej riešeniu technických problémov a otázok. Pokiaľ by ste odpoveď na svoju otázku nenašli, neváhajte kontaktovať naše servisné oddlenie na telefónnom čísle 037/77 84 111 alebo e-mailom na servis@pemat.sk.

Máte otázky ohľadom nákupu cez  našu internetovú stránku? – Odporúčame Vám pozrieť si sekciu venovanú internetovému nákupu, kde sa dozviete užitočné informácie ako sú termíny dodania tovaru, spôsoby dodania, ako vytvoriť objednávku a mnoho iných hodnotných rád a odporúčaní.

Hľadáte návod na obsluhu k Vášmu stroju? – Pozrite sa do sekcie návody na obsluhu, kde nájdete možstvo návodov v elektronickej podobe vo formáte PDF k jednotlivým strojom z našej ponuky .

Pokiaľ máte otázku a nenašli ste na ňu odpoveď na portáli podpory, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na pemat@pemat.sk alebo na telefónnom čísle 037/77 84 111.

Portál podpory PEMAT

Internetový portál podpory zákaznikov PEMAT.sk

 

Tím PEMAT.sk

Na trhu čistiacou technikou pôsobíme už 23 rokov a časom nadobudnutými skúsenosťami sme lídrami v sfére predaja čistiacej techniky na Slovensku. Náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť. Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@pemat.sk alebo na telefónnom čísle 037/77 84 111.