Rýchle sušenie poťahov a autosedačiek

Začiatkom tohoto roka do našej ponuky pribudol veľmi zaujímavý produkt značky CarBax s názvom SteamerDry 28. Jedná sa o profesionálny sušič poťahov, autosedačiek a koberčekov s dvoma sušiacimi výstupmi s ktorým kompletne vysušíte autosedačku iba za 20 minút. Toto zariadenie je priam ideálne na rýchle sušenie po tepovaní či ručnom čistení interiéru auta. Princíp fungovania je pritom veľmi jednoduchý. SteamerDry 28 generuje horúci vzduch o teplote 50 stupňov celzia a pomocou teplu odolných hadíc a tento horúci vzduch je fúkaný do návlekov, ktoré sa navlečú na sušenú sedačku kvôli lepšej koncentrácii horúceho vzduchu na sušený povrch.

Sušič sedačiek

Sušič sedačiek SteamerDry 28 určený na sušenie sedačiek po tepovaní alebo ručnom čistení interiéru

Samotný stroj obsahuje kompletné vybavenie, ktoré je potrebné pre rýchle a kvalitné sušenie. Okrem stroja sa v balení nachádzajú aj dva návleky pre predné sedačky a jeden veľký návlek na zadné sedačky, dve tepluodolné hadice, koncovky s pružinou, ktoré zabezpečujú lepší prietok horúceho vzduchu a dva držiaky koberčekov.

Sušič sedačiek Steamer Dry 28

A takto vyzerá priebeh sušenie sedačiek so strojom CarBax SteamerDry 28

 

Tím PEMAT.sk

Na trhu čistiacou technikou pôsobíme už 23 rokov a časom nadobudnutými skúsenosťami sme lídrami v sfére predaja čistiacej techniky na Slovensku. Náš tím odborníkov je pripravený Vám poradiť. Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@pemat.sk alebo na telefónnom čísle 037/77 84 111.